Download 4K Image Compressor Pro 1.0.1.0080 x64

Download 4K Image Compressor Pro 1.0.1.0080 x64 - نرم افزار فشرده‌سازی و کاهش حجم تصاویر

 

Download 4K Image Compressor Pro

| نرم افزار فشرده‌سازی و کاهش حجم تصاویر |

 

4K Image Compressor Pro 1.0.1.0080 x64 نام یک ابزار جدید، مفید و کاربردی به منظور فشرده‌سازی و کاهش حجم تصاویر است که به کمک آن می‌توانید عکس‌های خود در فرمت‌های رایج گرافیکی را با الگوریتم‌های پیشرفته‌ی فشرده‌سازی کاهش حجم داده و نهایتا فایل خروجی را در فرمت جدید و مورد نیاز خود ذخیره کنید. فشرده‌سازی تصاویر فرآیندی است که در آن حجم تصاویر با استفاده از الگوریتم‌های خاص کاهش پیدا می‌کند. هدف اصلی از فشرده‌سازی تصاویر، کاهش حجم فایل‌ها و حفظ کیفیت تصاویر است. در این فرآیند، بخشی از جزئیات تصویر حذف خواهد شد؛ اما تلاش می‌شود تا کیفیت تصویر در بالاترین سطح ممکن حفظ شود.

فشرده‌سازی تصاویر می‌تواند مزایا و معایب خاص خود را داشته باشد. از یک سو، با کاهش حجم تصاویر، فضای ذخیره سازی کاهش یافته و می‌توان آن را با مصرف حجم کمتری از دیتای اینترنت به شبکه انتقال داد. از سوی دیگر، فشرده‌سازی عکس‌ها ممکن است کیفیت تصویر را تحت تأثیر قرار دهد؛ اما اگر از ابزار مناسب و مخصوص این کار استفاده کنید، کاهش حجم تصاویر بدون افت کیفیت محسوس انجام خواهد شد. در این مطلب از سایت یاس Download، ابزاری را برای شما آماده کرده‌ایم که به کمک آن می‌توانید عکس‌‌های خود را فشرده‌‌سازی کرده و حجم ذخیره‌ آن بر روی دیسک را به حد قابل توجهی کاهش دهید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار 4K Image Compressor Pro را از سایت یاس Download دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار 4K Image Compressor Pro :

– قابلیت فشرده‌سازی و کاهش حجم تصاویر در فرمت JPEG, PNG, WEBP

– ذخیره تصاویر با حجم کمتر در هارد دیسک و به‌اشتراک‌گذاری سریع‌تر آن در شبکه اینترنت

– امکان فشرده‌سازی تصاویر به صورت گروهی

– مناسب برای طراحان وب، عکاسان، کاربران شبکه‌های اجتماعی و …

– دارا بودن رابط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

4K Image Compressor Pro.cover1  300x207 - Download 4K Image Compressor Pro 1.0.1.0080 x64 - نرم افزار فشرده‌سازی و کاهش حجم تصاویر 4K Image Compressor Pro.cover2  300x208 - Download 4K Image Compressor Pro 1.0.1.0080 x64 - نرم افزار فشرده‌سازی و کاهش حجم تصاویر

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download MadCap Mimic 8.2.8474.22790 – making demos, tutorials and interactive videos

Download MadCap Mimic | Creating demos, training and interactive videos MadCap Mimic 8.2.8474.22790 is the …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *