Download ACAPsoft Volt 1.9 – نرم افزار روشن و خاموش کردن خودکار سیستم |‌ یاس Download

Download ACAPsoft Volt 1.9 - نرم افزار روشن و خاموش کردن خودکار سیستم

 

Download ACAPsoft Volt

| نرم افزار روشن و خاموش کردن خودکار سیستم |

 

ACAPsoft Volt 1.9 نام یک ابزار جدید، کاربردی و مفید برای خاموش و روشن کردن خودکار سیستم است. روشن نگه داشتن دائمی کامپیوتر، یکی از راه‌هایی است که می‌توان اطمینان حاصل کرد که سیستم رایانه‌ای شما همواره در وضعیت آماده‌ی استفاده قرار دارد. البته این راهکار چندان هوشمند نیست؛ چرا که روشن نگاه داشتن دائمی سیستم هم از نظر مصرف انرژی و هم از نظر سلامت سخت افزار، راهکار بهینه‌ای نیست. روش هوشمند برای روشن کردن کامپیوتر پیش از لحظه‌ی نیاز به استفاده از آن، این است که به روشی این کار را کنترل کنیم؛ همچنین روش بهینه برای خاموش کردن سیستم این است که بتوان آن را در زمان بلا استفاده بودن در زمان طولانی، به شکل خودکار خاموش کرد.

نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس Download، برای شما آماده کرده‌ایم، امکانی را فراهم می‌کند که شما بتوانید عملکرد Shutdown/Restart در کامپیوتر خود را کنترل و با این کار، مصرف باتری را مانیتور کنید. این نرم افزار مجهز به یک رابط گرافیکی ساده و کاربرپسند است که می‌توانید در آن با تنظیم کردن گزینه‌هایی ساده و آسان، مصرف انرژی در لپ تاپ یا رایانه دسکتاپ خود را مدیریت کرده و عملکرد خاموش و روشن کردن سیستم را به شکل کاملا خودکار و برنامه‌ریزی شده انجام دهید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار ACAPsoft Volt را از سایت یاس Download دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار ACAPsoft Volt :

– امکان تنظیم کردن رویدادهای مرتبط با خاموش و روشن کردن سیستم

– قابلیت خاموش و یا ری‌استارت کردن خودکار سیستم در زمان تنظیم شده

– امکان تنظیم خاموشی سیستم برای ساعات، روزها و یا هفته‌های آینده

– امکان خاموش کردن خودکار سیستم در زمان‌های بلا استفاده بودن سیستم

– دارا بودن محیط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

ACAPsoft Volt.cover1  300x248 - Download ACAPsoft Volt 1.9 - نرم افزار روشن و خاموش کردن خودکار سیستم ACAPsoft Volt.cover2  300x248 - Download ACAPsoft Volt 1.9 - نرم افزار روشن و خاموش کردن خودکار سیستم

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download Emjysoft Photo Reducer 4.16

Download Emjysoft Photo Reducer | Image compression software Emjysoft Photo Reducer 4.16 is a software …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *