Download ChatGPT for Google 4.2.2

Download ChatGPT for Google 4.2.2 - نمایش پاسخ‌های چت‌جی‌پی‌تی در نتایج گوگل

 

Download ChatGPT for Google

| نمایش پاسخ‌های چت‌جی‌پی‌تی در نتایج گوگل |

 

ChatGPT for Google 4.2.2 نام یک اکستنشن جدید، کاربردی و مفید برای مرورگرهای اینترنتی است که امکان استفاده از پاسخ‌های چت‌جی‌پی‌تی (ChatGPT) را در نتایج گوگل برای شما فراهم می‌سازد. همانطور که می‌دانید، چت‌جی‌پی‌تی به عنوان اولین دستیار هوش مصنوعی معرفی شده در دنیا، در طی چند ماه اخیر توانسته توجه شمار قابل توجهی از کاربران در سرتاسر دنیا را به خود جلب کند. از آنجا که چت‌جی‌پی‌تی تقریبا در هر حوزه و متناسب با هر سوالی راهکار و پاسخ دارد، بسیاری از کاربران رفته رفته بر آنند که استفاده از موتورهای جستجو را کمتر و به جای آن، از چت‌بات‌های هوش مصنوعی نظیر ChatGPT استفاده کنند.

در این شرایط، در دسترس بودن راهکاری که بتوان با آن پاسخ‌های چت‌جی‌پی‌تی را در نتایج موتور جستجوی گوگل مشاهده کرد نیز می‌تواند به نوبه خود کاربردی و مفید باشد. در این مطلب از سایت یاس Download، یک اکستنشن جدید و کاربردی را برای شما آماده کرده‌ایم که می‌توانید با نصب کردن آن در مرورگر کروم، فایرفاکس یا اج، پاسخ‌های چت‌جی‌پی‌تی را پیرامون عبارت سرچ‌ شده‌ی خود در نتایج گوگل نمایش دهید. این اکستشن کاربردی و جذاب، نیاز به مراجعه مستقیم به وب‌سایت ChatGPT یا BingAI را حذف می‌کند و به ازای سرچ‌های شما، نتایج آن در چت‌جی‌پی‌تی را نیز به نمایش می‌گذارد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار ChatGPT for Google را از سایت یاس Download دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار ChatGPT for Google :

– نمایش نتایج گوگل به همراه چت‌جی‌پی‌تی در سرچ‌ها

– پشتیبانی از موتورهای جستجوی معروف نظیر Microsoft Bing, Yandex, DuckDuckGo, Brave, Yahoo, Google و …

– دارا بودن کارکرد ساده و سریع

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

ChatGPT for Google.cover1  300x188 - Download ChatGPT for Google 4.2.2 - نمایش پاسخ‌های چت‌جی‌پی‌تی در نتایج گوگل ChatGPT for Google.cover2  300x224 - Download ChatGPT for Google 4.2.2 - نمایش پاسخ‌های چت‌جی‌پی‌تی در نتایج گوگل

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download بازی Racing in Car 3.1.2 برای اندروید + نسخه Mod

  Download بازی Racing in Car برای اندروید | بازی رانندگی از نمای داخلی اتاق …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *