Download Cubic Broadcast 1.0.2 – نرم افزار ضبط ویدیو از صفحه نمایش |‌ یاس Download

Download Cubic Broadcast 1.0.2 - نرم افزار ضبط ویدیو از صفحه نمایش

 

Download Cubic Broadcast

| نرم افزار ضبط ویدیو از صفحه نمایش |

 

Cubic Broadcast 1.0.2 نام یک ابزار جدید، کاربردی و مفید در زمینه‌ی ضبط ویدیو از صفحه نمایش از فعالیت‌های در حال انجام در دسکتاپ سیستم است که با دارا بودن امکانات متعدد در این زمینه، کلیه انتظارات شما را برآورده می‌کند. اسکرین رکوردرها، ابزارهایی هستند که به کمک آن‌ها می‌تواند متناسب با نیاز کاربر از صفحه نمایش فیلم‌برداری کرد. در صورتی که نیاز به ضبط فیلم‌های آموزشی دارید و یا اینکه می‌خواهید کلیه فرآیندهای در حال انجام در صفحه خود را در قالب فیلم با دیگران به اشتراک بگذارید، این نرم افزار می‌تواند یک گزینه‌ی بسیار عالی برای این کار باشد. این نرم افزار به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید به راحتی از صفحه نمایش خود در سیستم فیلم‌برداری کرده و در صورت تمایل آن را با دیگران به‌اشتراک بگذارید.

همانطور که می‌دانید، این روزها برای ضبط ویدیو از صفحه نمایش انتخاب‌های متعددی در دسترس شماست. بیشتر این نرم افزارها قادرند کلیه فعالیت‌ها را به طور فول اسکرین با امکانات ویرایشی در دسترس قرار دهند. اگر که می‌خواهید محتوای مورد نظر برای ضبط از صفحه صرفا به یک یا پنجره مشخص اختصاص پیدا کند، این نرم افزار بهترین گزینه‌ی در دسترس شماست. این نرم افزار، یک رابط کاربری مینیمالیستی دارد و کاربر به راحتی می‌تواند انتظارات خود را در محیط این ابزار برآورده کند و به راحتی ورودی مورد نظر را انتخاب کرده و به سادگی از صفحه نمایش فیلم‌برداری و خروجی را در فرمت دلخواه خود ذخیره نماید. هم اکنون می توانید نرم افزار Cubic Broadcast را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس Download دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Cubic Broadcast :

– قابلیت ضبط فیلم و استریم آنلاین

– امکان ضبط فیلم برای نیازهای آموزشی، پشتیبانی آنلاین، استریم بازی‌های کامپیوتری و …

– دارا بودن کارکرد ساده و آسان

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Cubic Broadcast.cover1  300x180 - Download Cubic Broadcast 1.0.2 - نرم افزار ضبط ویدیو از صفحه نمایش Cubic Broadcast.cover2  300x180 - Download Cubic Broadcast 1.0.2 - نرم افزار ضبط ویدیو از صفحه نمایش

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download the game EVERSPACE 2 for PC

Download the game EVERSPACE 2 for PC Oraspace 2 game | FLT Version | EVERSPACE …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *