Download Ease Pass 1.0.0 x86/x64

Download Ease Pass 1.0.0 - نرم افزار رایگان مدیریت پسورد

 

Download Ease Pass

| نرم افزار رایگان مدیریت پسورد |

 

Ease Pass 1.0.0 x86/x64 نام یک ابزار جدید، رایگان و کاربردی به منظور مدیریت رمزهای عبور کاربر در ویندوز است. این ابزار به شما کمک می‌کند تا بتوانید رمزهای عبور مربوط به حساب‌های کاربری مختلف خود را در یک فضای امن نگهداری کنید و در هر زمان سریعا به آن دسترسی داشته باشید. دراینجا، شاید عبارت “مدیریت پسورد” کمی برای شما ناآشنا باشد؛ بنابراین بد نیست که در ابتدا به جزئیات این مفهوم بپردازیم. مدیریت پسورد به معنای مدیریت و محافظت از رمزهای عبور مختلف است که برای دسترسی به حساب‌ها، سرویس‌ها و دستگاه‌های مختلف استفاده می‌شود. با توجه به اینکه هر فرد معمولاً برای حساب‌ها و سرویس‌های کاربری خود، رمز هایعبور متفاوتی استفاده می‌کند، مدیریت این رمزها و مراقبت از امنیت آنها می‌تواند چالش بزرگی باشد. در اینجا نرم افزارهای پسورد منیجر به کمک می‌آیند.

نرم افزارهای پسورد منیجر ابزارهایی هستند که به کاربران کمک می‌کنند تا رمزهای عبور خود را به صورت امن ذخیره و مدیریت کنند. این نرم افزارها عموماً شامل یک واسط کاربری است که به کاربران امکان می‌دهد رمزهای عبور را به صورت رمزنگاری شده ذخیره کنند و با یک رمز عبور اصلی به آنها دسترسی داشته باشند. در این مطلب از سایت یاس Download، یک ابزار مدیریت پسورد جدید را برای شما آماده کرده‌ایم که با استفاده از آن می‌توانید رمزهای عبور مربوط به حساب‌های آنلاین، سیستم‌های بانکی و … را در این محیط ذخیره کنید و در هر زمان با امنیت بسیار بالا به آن دسترسی پیدا کنید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Ease Pass را از ادامه مطلب وب سایت یاس Download ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Ease Pass :

– امکان تولید رمزهای عبور قدرتمند

– امکان رمزنگاری پسوردها

– امکان تولید کدهای تایید دو مرحله‌ای برای امنیت بیشتر

– امکان بکاپ‌گیری ایمن از پسوردها

– عدم نیاز به ثبت نام و کارکرد کاملا آفلاین

– قابلیت جستجوی پسوردها

– سادگی در استفاده

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار : 

 

Quiet.cover2  300x182 - Download Ease Pass 1.0.0 x86/x64 - نرم افزار رایگان مدیریت پسورد

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download Link-Assistant WebSite Auditor Enterprise 4.56.15

  Download Link-Assistant WebSite Auditor | نرم افزار آنالیز و بهبود سئوی وب‌سایت |   …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *