Download InchWest SmartBreak 2.5 – نرم افزار یادآوری تایم استراحت در حین فعالیت روزانه

Download InchWest SmartBreak 2.5 - نرم افزار یادآوری تایم استراحت در حین فعالیت روزانه

 

Download InchWest SmartBreak

| نرم افزار یادآوری تایم استراحت در حین فعالیت روزانه |

 

InchWest SmartBreak 2.5 نام یک راهکار هوشمند و قوی به منظور یادآوری زمان استراحت در حین فعالیت روزانه برای افرادی است که به طور مداوم با کامپیوتر کار می‌کنند. همانطور که می‌دانیم، نشستن مداوم پای سیستم می‌تواند مشکلات متعددی را در طول زمان برای انسان به بار داشته باشد. به عنوان مثال مشکلات بینایی، اضطراب روحی،‌ مشکلات کمر و … از جمله مواردی است که برخی افراد در طول زمان به آن‌ها دچار شده‌اند. بسیاری از متخصصین توصیه می‌کنند که از کار مداوم پای سیستم‌های رایانه‌ای خودداری کرده و حداقل هر نیم الی یک ساعت یک بار، از روی صندلی بلند شده و لحظاتی را به استراحت سپری کنید. اما در برخی اوقات، مشغله کاری بالا به خودی خود باعث فراموشی این مسئله می‌شود. اگر که شما به دنبال ابزاری هستید که بتواند به شکلی هوشمندانه تایم استراحت را به شما یادآوری کند، پیشنهاد می‌کنیم فرصت استفاده از این ابزار را از دست ندهید.

این نرم افزار سعی می‌کند که با یادآوری استراحت‌های مداوم و پرتکرار در بازه‌های زمانی مشخص، امکان خستگی حین کار و یا آسیب رسیدن به چشم‌ها، کمر و … را به حداقل برساند. این نرم افزار برخلاف دیگر ابزارهای ساده که صرفا در یک بازه‌ی زمانی ثابت، زمان استراحت را به شما یادآوری می‌کنند، قادر است به شکلی هوشمندانه میزان فعالیت روزمره و تایم استراحت را مانیتور کند و در زمان‌های دقیق، استراحت شما را برایتان یادآوری کند. بدین شکل، شما می‌توانید استراحت‌هایی موثرتر داشته باشید و از میزان خستگی و اضطراب ناشی از کار مداوم با کامپیوتر بکاهید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار InchWest SmartBreak را از سایت یاس Download دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار InchWest SmartBreak :

– جلوگیری از خستگی چشم و اضطراب ناشی از کار مداوم با کامپیوتر

– امکان یادآوری هوشمندانه‌ی زمان‌های استراحت

– امکان قفل صفحه و مجبور کردن کاربر به استراحت

– دارا بودن کارکرد هوشمندانه و حرفه‌ای

– مجهز بودن به رابط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

InchWest SmartBreak.cover1  300x208 - Download InchWest SmartBreak 2.5 - نرم افزار یادآوری تایم استراحت در حین فعالیت روزانه InchWest SmartBreak.cover2  300x208 - Download InchWest SmartBreak 2.5 - نرم افزار یادآوری تایم استراحت در حین فعالیت روزانه

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download AnyToISO Professional 3.9.7 Build 683 ساخت فایل ISO

  Download AnyToISO Professional | نرم افزار ساخت فایل و ایمیج های ISO |   …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *