Download JSONedit 0.9.41 – نرم افزار مشاهده و ویرایش جی سون |‌ یاس Download

Download JSONedit 0.9.41 - نرم افزار مشاهده و ویرایش جی سون

 

Download JSONedit

| نرم افزار مشاهده و ویرایش جی سون |

 

JSONedit 0.9.41 ابزاری جدید، کاربردی و ساده به منظور نمایش، ساخت و ویرایش اسکریپت‌های جی سون (JSON) است که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید فایل و یا محتوای جی سون را در این برنامه ببینید و یا اینکه آن را ویرایش کنید. این نرم افزار به شما قابلیتی می‌دهد که بتوانید به شکلی ساده و آسان، اسکریپت‌های JSON را ایجاد و یا ویرایش کنید و یا اینکه با پارس (Parse) کردن، فایل و یا محتوای جی سون را از نظر ساختاری بررسی و ولیدیت کنید. همانطور که احتمالا می‌دانید، جی سون فرمتی است که از آن در طراحی وب، اپلیکیشن موبایل و … جهت برقراری ارتباط ساده و سریع بین سرور و کلاینت استفاده می‌گردد. با توجه به پیشرفت تکنولوژی‌های مورد استفاده در طراحی وب‌سایت، اپلیکیشن‌های موبایل، APIها و …، هنوز هم جی سون به عنوان فرمتی معتبر در بین کاربران کاربرد دارد. مشکلی که شاید بسیاری از دولوپرها با این فرمت دارند، سختی خواندن آن است؛ هرچند که سیستم‌های کامپیوتری به راحتی می‌توانند این فرمت را بخوانند؛ اما چشم انسان در اولین نگاه این ساختار را شلوغ و ناخوانا می‌بیند.

اگر که شما هم به دنبال راهی جهت مرتب‌سازی ساختار یک فایل یا محتوای جی سون هستید و می‌خواهید از این طریق محتوا را خواناتر کنید، پیشنهاد می‌کنیم این نرم افزار را از دست ندهید. به کمک این ابزار رایگان و کاربردی، شما به سادگی می‌توانید آرایه و آبجکت‌های جی سون را ایجاد و یا اینکه آن‌ها را بخوانید و ویرایش کنید. این نرم افزار همچنین به شما امکانی می‌دهد که بتوانید جی سون خود را مرتب و همینطور از نظر صحت ساختار نیز بررسی و تایید کنید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار JSONedit را از ادامه مطلب وب سایت یاس Download ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار JSONedit :

– امکان ساخت، نمایش و ویرایش فایل و محتوای جی سون

– امکان فرمت کردن جی سون

– امکان نمایش در ساختار درختی

– دارا بودن کارکرد ساده و آسان

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار : 

 

JSONedit.cover1  300x188 - Download JSONedit 0.9.41 - نرم افزار مشاهده و ویرایش جی سون JSONedit.cover2  300x188 - Download JSONedit 0.9.41 - نرم افزار مشاهده و ویرایش جی سون

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download Spatial Manager Desktop 8.6.1

  Download Spatial Manager Desktop | نرم افزار مدیریت داده‌های مکانی در برنامه‌ریزی پروژه‌های ساختمانی …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *