Download MyPlace 8.22 x86/x64 – نرم افزار مدیریت فضای استفاده شده در هارد دیسک |‌ یاس Download

Download MyPlace 8.22 x86/x64 - نرم افزار مدیریت فضای استفاده شده در هارد دیسک

 

Download MyPlace

| نرم افزار مدیریت فضای استفاده شده در هارد دیسک |

 

MyPlace 8.22 x86/x64 نام یک ابزار جدید، کاربردی و مفید به منظور مدیریت فضای استفاده شده در هارد دیسک است. این دست از نرم افزارها، به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید با نگاهی دقیق‌تر، فضای اشغال شده در هارد دیسک توسط فایل و فولدرها را مدیریت کرده و اطلاعات حجیم را شناسایی و در رابطه با آن‌ها تصمیم‌گیری کنید. نرم افزارهای مدیریت فضای استفاده شده در هارد دیسک به شما کمک می‌کنند تا فضای استفاده شده در هارد دیسک را بهینه کنید و مدیریت مناسبی بر روی فایل‌ها و پوشه‌ها داشته باشید. این نرم افزارها قابلیت‌ها و ابزارهای متنوعی را برای شناسایی فضای استفاده شده، حذف فایل‌های اضافی و تمیز کردن هارد دیسک ارائه می‌دهند.

مدیریت فضای استفاده شده در هارد دیسک به معنای بهینه‌سازی و مدیریت فضای ذخیره‌سازی در هارد دیسک شما است. هدف اصلی این مدیریت، افزایش ظرفیت فضای آزاد هارد دیسک، بهبود عملکرد سیستم و جلوگیری از پر شدن حافظه ذخیره‌سازی است. نرم افزاری که در این مطلب برای شما آماده کرده‌ایم، یک روش ساده و سریع را پیشنهاد می‌کند تا از طریق آن بتوانید به شکلی آسان فضای مورد استفاده توسط هر فایل و فولدر در سیستم را ببینید. این برنامه، اطلاعات مفید در رابطه با استفاده از فضای هارد دیسک را در قالب درصد به شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر آیتم و زیر مجموعه آن را در نمایی زیبا و قابل فهم ببینید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار MyPlace را از سایت یاس Download دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار MyPlace :

– امکان باز کردن چند تب مختلف برای بررسی همزمان وضعیت اشغال حافظه در هارد دیسک‌های مختلف

– امکان اسکن درایو و نمایش نتایج در قالب درصد

– امکان اکسپورت نتایج در فرمت XLS, CSV, TXT, HTML

– امکان پرینت کردن نتایج

– امکان گروه‌بندی بر اساس فرمت فایل، زمان تغییر، سایز و …

– دارا بودن محیط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

MyPlace.cover1  300x287 - Download MyPlace 8.22 x86/x64 - نرم افزار مدیریت فضای استفاده شده در هارد دیسک MyPlace.cover2  300x292 - Download MyPlace 8.22 x86/x64 - نرم افزار مدیریت فضای استفاده شده در هارد دیسک

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download Autodesk AutoCAD Map 3D 2024 x64

Download Autodesk AutoCAD Map 3D | AutoCAD Map 3D Autodesk AutoCAD Map 3D 2024 x64 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *