Download Quiet 1.9.0 – پیام‌رسان سریع، ساده و امن |‌ یاس Download

Download Quiet 1.9.0 - پیام‌رسان سریع، ساده و امن

 

Download Quiet

| پیام‌رسان سریع، ساده و امن |

 

Quiet 1.9.0 نام یک پیام‌رسان جدید، قدرتمند و کاربردی با تکنولوژی همتا به همتا Peer-to-Peer (P2P) است که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید بدون هیچگونه وابستگی به پیام‌رسان‌هایی که می‌شناسیم، با مخاطب خود در هر کجای دنیا ارتباط امن برقرار کنید. نرم افزارهای پیام رسان همتا به همتا، نوعی نرم افزارهای ارتباطی هستند که امکان ارسال و دریافت پیام‌ها و فایل‌ها را بین کاربران مستقیماً بدون نیاز به سرور مرکزی فراهم می‌کنند. این نوع پیام‌رسان‌ها به دلیل عدم وابستگی به سرور مرکزی باعث کاهش نقاط ضعف وابستگی به یک سرور مرکزی و احتمال نفوذ یا حملات سایبری مرتبط با آن می‌شوند. علاوه بر این، این پیام‌رسان‌ها از رمزنگاری قوی برای امنیت اطلاعات استفاده می‌کنند تا کاربران بتوانند پیام‌ها و فایل‌های خود را در هنگام انتقال یا ذخیره‌سازی رمزنگاری کنند، به طوری که فقط فرد مورد نظر بتواند آنها را مشاهده کند. اگر که شما هم به دنبال یک پیام‌رسان امن بر پایه این تکنولوژی هستید، توصیه می‌کنیم این ابزار قدرتمند را از دست ندهید.

اگر که حفاظت از حریم خصوصی برای شما هم نگران‌کننده است، باید بدانید که بخش قابل توجهی از پیام‌رسان‌های موجود در سطح اینترنت، ناقض حریم خصوصی کاربر هستند. اگرچه که امروزه بیشتر هر زمان دیگری از سرویس‌های متا، گوگل، توییتر و … استفاده م‌کنیم، اما حرکت به سمت روش‌های غیرمتمرکز می‌تواند در نوع خود جذا باشد. نرم افزاری که در اینجا خدمت شما عزیزان ارائه می‌کنیم، یک پیام‌رسان بسیار قوی و کاربردی برای افرادی است که به Discord, Slack و … علاقه‌مند هستند و می‌خواهند مشابه آن را در یک شکل همتا به همتا بین خود و مخاطب راه‌اندازی و از امکانات آن بهره ببرند. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Quiet را از ادامه مطلب وب سایت یاس Download ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Quiet :

– امکان برقراری ارتباط سریع و امن بین مبدأ و مقصد

– عدم تکیه بر سرور مرکزی و امنیت بسیار بالا

– امکان رمزنگاری پیام‌های ارسالی و دریافتی

– دارا بودن رابط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار : 

 

Quiet.cover2  300x182 - Download Quiet 1.9.0 - پیام‌رسان سریع، ساده و امن

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download Death or Treat game for PC | Yas download

Download Death or Treat game for PC | Death or cure game | TENOKE version …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *