Download Shades Tweaker 1.3 – نرم افزار دستکاری تنظیمات ویندوز |‌ یاس Download

Download Shades Tweaker 1.3 - نرم افزار دستکاری تنظیمات ویندوز

 

Download Shades Tweaker

| نرم افزار دستکاری تنظیمات ویندوز |

 

Shades Tweaker 1.3 نام یک ابزار جدید، کاربردی و مفید برای کاربرانی است که قصد دارند تنظیمات پیش‌فرض ویندوز را دستکاری کنند و آن را بسته به نایز خود تغییر دهند. نکته مهم و جذاب در مورد ویندوز این است که کاربران می‌توانند بسیاری از تنظیمات را بسته به سلیقه خود تغییر دهند. از آنجا که بسیاری از کاربران از این امکان استقبال می‌کنند، در این مطلب از سایت یاس Download یک ابزار سبک و ساده را خدمت شما عزیزان ارائه می‌کنیم که آپشن‌هایی ساده و کاربردی را برای دسترسی به این تنظیمات در اختیار شما می‌گذارد. برخی از این آپشن‌ها را اگر بخواهید از تنظیمات ویندوز دستکاری کنید، باید مراحل سخت و پیچیده‌ای را پشت سر بگذارید. اما با استفاده از این نرم افزار، انواع آپشن‌های دلخواه برای کاستومایز کردن تنظیمات ویندوز آماده‌ی دسترسی سریع شده‌اند تا بتوانید از آن‌ها نهایت استفاده را در راستای شخصی‌سازی سیستم داشته باشید.

با استفاده از این ابزار، کاربر به راحتی می‌تواند سیستم خود را با این تنظیمات دستکاری کند و هرگونه تغییر را بلا فاصله در سیستم ببیند. این نرم افزار تمامی خصوصیات رفتاری سیستم شامل تنظیمات، سرویس‌ها، امکانات حریم خصوصی و … را در یک نمای زیبا و کاربرپسند در دسترس شما قرار داده تا بتوانید بدون نیاز به طی فرآیندهای زمان‌بر، به سرعت هریک از این تنظیمات را فعال یا غیرفعال کنید. در واقع این ابزار مشابه یک کنترل پنل کاربردی ویندوز است که می‌توانید در کنار قابلیت‌های پیش‌فرض سیستم، به ده‌ها آپشن کاربردی و مفید نیز دسترسی داشته باشید.  هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Shades Tweaker را از ادامه مطلب وب سایت یاس Download ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Shades Tweaker :

– امکان تنظیم و دستکاری آپشن‌های مختلف سیستم

– قابلیت دستکاری تنظیمات عمومی، آپدیت ویندوز، منوی راست کلیک، ویندوز دیفندر و …

– دارا بودن تنظیمات از هم‌تفکیک شده برای دسترسی سریع و ساده‌تر

– مجهز بودن به رابط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار : 

 

Shades Tweaker.cover1  300x139 - Download Shades Tweaker 1.3 - نرم افزار دستکاری تنظیمات ویندوز Shades Tweaker.cover2  300x139 - Download Shades Tweaker 1.3 - نرم افزار دستکاری تنظیمات ویندوز

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download the game ICARUS v1.2.40.107990 for PC | Yas download

Download ICARUS game for PC | Survival game on the planet Icarus | TENOKE version …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *