Download The Great Suspender 7.1.12

Download The Great Suspender (notrack) 7.1.12 - کاهش مصرف حافظه (رم) مرورگر گوگل کروم

 

Download The Great Suspender (notrack)

| کاهش مصرف حافظه (رم) مرورگر گوگل کروم |

 

The Great Suspender (notrack) 7.1.12 نام یک اکستنشن محبوب، کاربردی و مفید برای مرورگر گوگل کروم (Google Chrome) است که می‌توانید با استفاده از آن، مصرف حافظه (رم) گوگل کروم را کاهش داده و بهره‌وری سیستم خود را حفظ کنید. اکستنشن د گریت ساسپندر یک افزونه معروف برای مرورگر وب کروم بوده که کمک می‌کند تا بتوانید مصرف حافظه رم در مرورگر کروم را مدیریت کنید. این افزونه به کاربران امکانی می‌دهد تا با مدیریت بهتر تب‌های باز، عملکرد مرورگر خود را بهبود دهند. اصلی‌ترین وظیفه این افزونه، به توقف فعالیت تب‌های باز و تخلیه منابع اشغال شده آن‌ها در صورت عدم استفاده فعال از تب‌ها است. به عبارت دیگر، زمانی که تب‌های باز به مدت زمان مشخصی مورد استفاده قرار نمی‌گیرند، این افزونه آن‌ها را به حالت “تعلیق” در می‌آورد تا منابع سیستم از جمله حافظه و پردازش توسط تب‌های تعلیق شده آزاد شوند.

به عنوان مثال، فرض کنید که شما در مرورگر گوگل کروم خود، ده تب در حالت فعال دارید. اگر در مدت زمانی به تبی نیاز نداشته باشید و به جای آن تب‌های دیگر را مشاهده می‌کنید، این افزونه می‌تواند تبی که بلا استفاده است را به حالت تعلیق درآورده و منابع سیستم را آزاد کند. این کار باعث می‌شود مصرف حافظه و پردازش‌های غیر ضروری کاهش یابد، که در نتیجه عملکرد مرورگر و حتی سرعت سیستم کلی بهبود می‌یابد و بدین ترتیب یکی از اصلی‌ترین مشکلات مرورگر گوگل کروم یعنی مصرف فوق‌العاده زیاد حافظه (رم) برطرف خواهد شد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار The Great Suspender را از ادامه مطلب وب سایت یاس Download ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار The Great Suspender :

– امکان بهینه‌سازی مصرف رم مرورگر گوگل کروم

– آزاد کردن حافظه اختصاص یافته به تب‌های بلا استفاده در مرورگر گوگل کروم

– دارا بودن کارکرد ساده و آسان

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار : 

 

The Great Suspender.cover1  300x188 - Download The Great Suspender (notrack) 7.1.12 - کاهش مصرف حافظه (رم) مرورگر گوگل کروم The Great Suspender.cover2  300x188 - Download The Great Suspender (notrack) 7.1.12 - کاهش مصرف حافظه (رم) مرورگر گوگل کروم

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download ArangoDB 3.11.1 – Arango DB | Download

Download ArangoDB | Arango DB ArangoDB 3.11.1 is the name of a multinational database system …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *