Download Timeline 2.9.0 – تایم‌لاین؛ ابزار جدید و متن‌باز برای مدیریت اقدامات روزمره |‌ یاس Download

Download Timeline 2.9.0 - تایم‌لاین؛ ابزار جدید و متن‌باز برای مدیریت اقدامات روزمره

 

Download Timeline

| تایم‌لاین؛ ابزار جدید و متن‌باز برای مدیریت اقدامات روزمره |

 

Timeline 2.9.0 نام یک ابزار جدید، رایگان و متن‌باز است که به کاربران خود اجازه می‌دهد تا بتوانند از طریق یک محیط زیبا و کاربرپسند، کارها و اقدامات روزمره خود را ثبت، مدیریت و برنامه‌ریزی کنند. در این برنامه، شما می‌توانید رویدادها را در دسته‌هایی مختلف تقسیم‌بندی کرده و آن‌ها را بر حسب نیاز خود با ایمپورت یا اکسپورت جابه‌جا کنید. این روزها، تلاش برای حفظ زمان‌بندی کارها بدون استفاده از ابزار مخصوص کار سخت و دشواری است. خوشبختانه، ابزارهای متعددی هم برای این کار در دسترسند که در اینجا یکی از آن‌ها را خدمت شما معرفی خواهیم کرد.

با استفاده از این ابزار جدید و کاربردی، شما می‌توانید رویدادهای مختلف روزمره خود را مدیریت و با برنامه‌ریزی بهتر، کارهای خود را به طور دقیق‌تری انجام دهید. این نرم افزار که یک ابزار رایگان و متن‌باز است، در مقایسه با دیگر ابزارهای مشابه امکانات متعددی را در خود دارد که می‌تواند یک انتخاب بسیار عالی برای مدیریت تسک‌ها و وظایف روزمره باشد. نصب و راه‌اندازی این برنامه بسیار ساده و آسان است و شما به راحتی چند کلیک می‌توانید این نرم افزار را به همراه کلیه امکانات کاربردی آن آماده‌ی استفاده کنید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Timeline را از سایت یاس Download دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Timeline :

– امکان جابه‌جایی و تغییر اندازه رویدادها

– قابلیت کپی گرفتن از ایونت‌ها

– امکان جستجو در بین رویدادها

– امکان تغییر به تاریخ مشخص

– قابلیت جابه‌جایی و بزرگنمایی با اسکرول موس

– دارا بودن محیط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Timeline.cover1  300x167 - Download Timeline 2.9.0 - تایم‌لاین؛ ابزار جدید و متن‌باز برای مدیریت اقدامات روزمره Timeline.cover2  300x167 - Download Timeline 2.9.0 - تایم‌لاین؛ ابزار جدید و متن‌باز برای مدیریت اقدامات روزمره

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download the game ICARUS v1.2.40.107990 for PC | Yas download

Download ICARUS game for PC | Survival game on the planet Icarus | TENOKE version …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *