Download Titan SFTP Server 2.0.14.2256

Download Titan SFTP Server 2.0.14.2256 - نرم افزار تایتان اس‌اف‌تی‌پی سرور

 

Download Titan SFTP Server

| نرم افزار تایتان اس‌اف‌تی‌پی سرور |

 

Titan SFTP Server 2.0.14.2256 نام یک ابزار جدید، قدرتمند و کاربردی به منظور راه‌اندازی سرور اس‌اف‌تی‌پی (SFTP) است. این نرم افزار، تاکنون توسط بیش از 30 هزار کمپانی مطرح در سراسر دنیا مورد استفاده واقع شده و به کمک آن، کاربران می‌توانند اطلاعات خود را از طریق پروتکل امن SFTP منتقل کنند و از تجربه کار با این ابزار نهایت استفاده را ببرند. این نرم افزار، قادر است انتظارات شما در زمینه‌ی Download/آپلود فایل‌ها از سرور اس‌اف‌تی‌پی را برآورده کند و یکی از بهترین ابزارها در این زمینه به شمار می‌رود. این برنامه، راهکاری برای انتقال امن فایل‌ها از طریق پروتکل SFTP (Secure File Transfer Protocol) است . اس‌اف‌تی‌پی یک پروتکل ارتباطی است که برای انتقال فایل‌ها از یک سیستم به سیستم دیگر از طریق اتصال امن از راه دور (Remote) استفاده می‌شود. این پروتکل از رمزنگاری برای حفاظت از اطلاعات در حین انتقال استفاده می‌کند، بنابراین اطلاعات شما در طول انتقال توسط افراد ناخواسته قابل دسترسی نخواهند بود.

نرم‌افزار Titan SFTP به عنوان یک کلاینت SFTP و یا سرور SFTP عمل می‌کند. به عبارت دیگر، شما می‌توانید از آن برای ارسال و دریافت فایل‌ها به صورت امن بین سیستم‌های مختلف استفاده کنید. در صورتی که به یک ابزار قابل اطمینان برای Download و آپلود از سرورهای اس‌اف‌تی‌پی احتیاج دارید، این برنامه می‌تواند به خوبی انتظار شما در این زمینه را برآورده کند. هم اکنون می توانید نرم افزار Titan SFTP Server را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس Download دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Titan SFTP Server :

– قابلیت ضبط فیلم و استریم آنلاین

– امکان ضبط فیلم برای نیازهای آموزشی، پشتیبانی آنلاین، استریم بازی‌های کامپیوتری و …

– دارا بودن کارکرد ساده و آسان

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Titan SFTP Server.cover1  300x187 - Download Titan SFTP Server 2.0.14.2256 - نرم افزار تایتان اس‌اف‌تی‌پی سرور Titan SFTP Server.cover2  300x169 - Download Titan SFTP Server 2.0.14.2256 - نرم افزار تایتان اس‌اف‌تی‌پی سرور

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download Ease Pass 1.0.0 x86/x64

  Download Ease Pass | نرم افزار رایگان مدیریت پسورد |   Ease Pass 1.0.0 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *