Download ungit 1.5.24 x86/x64 – آن‌گیت؛ کلاینت گیت برای ویندوز |‌ یاس Download

Download ungit 1.5.24 x86/x64 - آن‌گیت؛ کلاینت گیت برای ویندوز

 

Download ungit

| آن‌گیت؛ کلاینت گیت برای ویندوز |

 

ungit 1.5.24 x86/x64 نام یک کلاینت جدید برای کار با گیت در ویندوز، لینوکس و مک است که با دارا بودن امکاناتی گسترده و جامع، یکی از بهترین کلاینت‌های گرافیکی برای کار با گیت در پلتفرم‌های مختلف به شمار می‌رود. آن‌گیت یک کلاینت گرافیکی پرکاربرد برای مدیریت و مشاهده‌ی ریپازیتوری‌های گیت (Git) است. این ابزار به کمک یک واسط کاربری ساده و داشتن ویژگی‌های گرافیکی، به توسعه‌دهندگان امکان می‌دهد به راحتی با عملیات‌های گیتی کار کنند. Ungit با استفاده از مرورگرهای وب اجرا می‌شود؛ بنابراین برای استفاده از امکانات آن در انواع پلتفرم‌ها (شامل ویندوز، مک، لینوکس) مشکلی نخواهد بود.

با استفاده از Ungit، می‌توانید به شکل گرافیکی تغییرات، شاخه‌ها، تاریخچه‌ی تغییرات و وضعیت فایل‌ها را مشاهده کنید. همچنین، ابزارهای مانند دیدن دیفرنس‌ها، اعمال تغییرات، ایجاد شاخه‌های جدید و انجام Commit/Push نیز در Ungit انجام می‌شود. رابط کاربری ساده و زیبای Ungit به کاربرانی که با دستورات خط فرمان گیت آشنایی ندارند، اجازه می‌دهد که به راحتی با مفاهیم گیت آشنا شوند و کارهای گیتی را انجام دهند. این ابزار مناسب برای توسعه‌دهندگانی است که به دنبال راهی ساده و بدون نیاز به دستورات خط فرمان برای استفاده از گیت هستند. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار ungit را از ادامه مطلب وب سایت یاس Download ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار ungit :

– امکان کسب اطمینان از آماده به کار بودن سیست و جلوگیری از خاموش یا ری‌استارت شدن آن

– جلوگیری از خاموشی سیستم از طریق فرمان شبکه، تایمرها و …

– دارا بودن کارکرد ساده و آسان

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار : 

 

ungit.cover1  300x153 - Download ungit 1.5.24 x86/x64 - آن‌گیت؛ کلاینت گیت برای ویندوز ungit.cover2  300x145 - Download ungit 1.5.24 x86/x64 - آن‌گیت؛ کلاینت گیت برای ویندوز

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download Emjysoft Photo Reducer 4.16

Download Emjysoft Photo Reducer | Image compression software Emjysoft Photo Reducer 4.16 is a software …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *