Download UWPSpy 1.0 – دسترسی به کدهای مربوط به المان‌های گرافیکی در ویندوز |‌ یاس Download

Download UWPSpy 1.0 - دسترسی به کدهای مربوط به المان‌های گرافیکی در ویندوز

 

Download UWPSpy

| دسترسی به کدهای مربوط به المان‌های گرافیکی در ویندوز |

 

UWPSpy 1.0 نام یک محصول نرم افزاری جدید، کاربردی و رایگان به منظور دسترسی به کدهای مربوط به رابط‌های گرافیکی در ویندوز است که می‌توانید از آن برای تقویت مهارت خود در زمینه‌ی توسعه اپ‌های UWP کمک بگیرید. اگر که در زمینه‌ی طراحی وب‌سایت تجربه دارید، احتمالا به خوبی Inspect Element را می‌شناسید. این قابلیت که در تمامی مرورگرها در دسترس است، به کاربر امکانی می‌دهد که بتواند به شکل زنده کدهای موجود بر روی صفحه را ببیند و با ابزارهای موجود، المان‌های گرافیکی موجود در صفحه را ببینید و انتخاب کند و بدین ترتیب کد آن را در دسترس داشته باشد. برای نیازهای آموزش، تست یا …، می‌توان از همین ابزار استفاده کرده و با اعمال تغییر در آن‌ها، به طور زنده نتایج را در صفحه وب مشاهده کرد. اگر که به ابزاری مشابه با اینسپکت المنت در ویندوز برای اپلیکیشن‌های گرافیکی احتیاج دارید، در اینجا به شما بهترین ابزار برای این کار را معرفی خواهیم کرد.

با استفاده از این اپلیکیشن جدید، رایگان و کاربردی شما به راحتی می‌توانید هرگونه المان گرافیکی در ویندوز را انتخاب و کدهای آن را ببینید. با وجود اینکه تلاش برای اینگونه دستکاری‌ها معمولا نیازمند دانش کافی در این حوزه است، اما این برنامه به‌گونه‌ای طراحی شده تا شما هم بتوانید با سهولت و سادگی بسیار هرگونه تغییر را در کدهای مربوط به المان‌های گرافیکی موجود بر روی صفحه اعمال کرده و نتیجه را ببینید. این نرم افزار صرفا برای اپلیکیشن‌های Universal Windows Platform (UWP) کاربرد داشته و به شما کمک می‌کند تا طرز کدنویسی برنامه‌های مختلف ویندوزی را ببینید و از این طریق تجربه خود را بالا ببرید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Radiant Photo را از سایت یاس Download دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار UWPSpy :

– امکان دسترسی و مشاهده کدهای مربوط به برنامه‌های UWP در ویندوز

– مناسب برای دولوپرها و تسترها

– دارا بودن کارکرد ساده و سریع

– امکان مشاهده و دستکاری کدها در اپ‌های ویندوز

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

UWPSpy.cover1  247x300 - Download UWPSpy 1.0 - دسترسی به کدهای مربوط به المان‌های گرافیکی در ویندوز UWPSpy.cover2  300x158 - Download UWPSpy 1.0 - دسترسی به کدهای مربوط به المان‌های گرافیکی در ویندوز

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download AnyToISO Professional 3.9.7 Build 683 ساخت فایل ISO

  Download AnyToISO Professional | نرم افزار ساخت فایل و ایمیج های ISO |   …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *