Download VovSoft Merge Multiple Folders 2.0.0

Download VovSoft Merge Multiple Folders 2.0.0 - ادغام کردن محتوای چند فولدر با هم

 

Download VovSoft Merge Multiple Folders

| ادغام کردن محتوای چند فولدر با هم |

 

VovSoft Merge Multiple Folders 2.0.0 نام ابزاری جدید، کاربردی و مفید برای کاربران در سیستم‌عامل ویندوز است که به کمک آن می‌توانید محتوای چند فولدر را تنها با یک کلیک با همدیگر ادغام کنید. آیا تا به حال برایتان پیش آمده که بخواهید فایل‌ها یا فولدرهای موجود در چند مسی مختلف را به طور واحد به یک فولدر منتقل کنید و برای این کار، مجبور به تکرار عمل Cut/Paste به صورت چندباره شده باشید؟ اگر که به دنبال راهی سریع و ساده‌تر برای انجام این عمل هستید، ما برایتان ابزاری مخصوص را آماده کرده‌ایم که می‌تواند کلیه اطلاعات موجود در چند فولدر را بدون هیچ محدودیتی با هم ادغام و در یک پوشه مشخص قرار دهد.

نصب و راه‌اندازی این برنامه بسیار ساده و سریع است و کاربر می‌تواند با انتخاب مسیرهای مبدأ و مسیر مقصد، کلیه اطلاعات مورد نظر را به یک فولدر واحد منتقل کند. این برنامه، ابزاری است که برای ترکیب کردن محتوای چندین فولدر در یک فولدر طراحی شده است؛ به گونه‌ای که ساختار آن در کل فرآیند حفظ شود. با این ابزار، شما هم به راحتی می‌توانید محتویات چند پوشه مختلف در ویندوز را با هم ادغام کرده و آن‌ها را در یک فولدر به شکل حاضر و آماده تحویل بگیرید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار VovSoft Merge Multiple Folders را از سایت یاس Download دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار VovSoft Merge Multiple Folders :

– امکان ترکیب کردن محتوای فولدرها در ویندوز

– امکان تعیین چندین فولدر به عنوان مسیرهای مبدأ جهت ادغام در یک مسیر مشخص

– قابلیت کارکرد بسیار سریع و ساده و دقت بالا

– دارا بودن محیط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

VovSoft Merge Multiple Folders.cover1  294x300 - Download VovSoft Merge Multiple Folders 2.0.0 - ادغام کردن محتوای چند فولدر با هم VovSoft Merge Multiple Folders.cover2  294x300 - Download VovSoft Merge Multiple Folders 2.0.0 - ادغام کردن محتوای چند فولدر با هم

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download Speedrun Assistant 1.0 – game save management software | Yas download

Download Speedrun Assistant | Game save management software Speedrun Assistant 1.0 is the name of …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *