Download Winger 2.3.1 – مدیریت و گروه‌بندی تب‌ها در فایرفاکس |‌ یاس Download

Download Winger 2.3.1 - مدیریت و گروه‌بندی تب‌ها در فایرفاکس

 

Download Winger

| ادغام کردن محتوای چند فولدر با هم |

 

Winger 2.3.1 نام یک اکستنشن جدید، کاربردی و مفید برای مرورگر موزیلا فایرفاکس است که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید به شکل منظم‌تری تب‌های باز شده‌ی خود در این مرورگر را مدیریت کنید. این نرم افزار، بیشتر به درد افرادی می‌خورد که در طول روز با تعداد زیادی از تب‌های باز شده سر و کار دارند و می‌خواهند به روشی نوآورانه به آن‌ها نظم ببخشند. این برنامه، به شما قابلیتی خواهد داد تا بتوانید تب‌های باز شده را گروه‌بندی و برای آن عنوان‌هایی گویا تعیین کنید تا با سهولت بیشتری بتوانید آن را از بین دیگر تب‌ها پیدا کنید.

باز کردن تعداد زیاد تب‌ها در فایرفاکس می‌تواند مشکلات زیادی را برای شما پیش آورد. مصرف بیش از اندازه منابع سیستم، کاهش سرعت عملکرد مرورگر و … از جمله‌ی این مشکلات هستند. اگر که بسته به موقعیت موجود، مجبور هستید که تب‌های زیادی را در این مرورگر در حالت باز شده نگه دارید، شاید بد نباشد که به شکلی متفاوت مدیریت این تب‌ها را انجام دهید. در این مطلب، به شما عزیزان یک اکستنشن جدید را معرفی می‌کنیم که با استفاده از آن می‌توانید تب‌های خود را به صورت چندتایی با هم گروه‌بندی کرده و در یک تب قرار دهید. در ادامه، تنها با یک کلیک بتوانید به مجموعه‌ی تمام تب‌ها دسترسی پیدا کنید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Winger را از سایت یاس Download دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Winger :

– امکان جداسازی تب‌های متفاوت با هم و قرار دادن موارد مشابه در یک گروه مجزا

– قابلیت دسترسی ساده و سریع به تب‌ها با سرچ کردن

– عملکرد ساده و سریع و بالا بردن پرفرمنس مرورگر

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Winger.cover1  300x256 - Download Winger 2.3.1 - مدیریت و گروه‌بندی تب‌ها در فایرفاکس Winger.cover2  300x256 - Download Winger 2.3.1 - مدیریت و گروه‌بندی تب‌ها در فایرفاکس

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download Spatial Manager Desktop 8.6.1

  Download Spatial Manager Desktop | نرم افزار مدیریت داده‌های مکانی در برنامه‌ریزی پروژه‌های ساختمانی …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *