Download Xelitan Hash Calculator 1.2

Download Xelitan Hash Calculator 1.2 - بررسی و نمایش هش فایل ها

 

Download Xelitan Hash Calculator

| بررسی و نمایش هش فایل ها |

 

Xelitan Hash Calculator 1.2 نام یک ابزار جدید، کاربردی و رایگان به منظور بررسی و نمایش مقدار “هش” (Hash) فایل‌ها در ویندوز است که می‌تواند به سادگی و سرعت، این مقادیر را به تفکیک هر فایل به شما نمایش دهد. این دست از نرم افزارها که معمولا با عنوان محاسبه‌گر هش شناخته می‌شوند، وظیفه محاسبه و ایجاد مقادیر هش برای فایل‌ها را دارند. مقادیر هش یک نوع از مقادیر است که براساس الگوریتم‌های هش محاسبه می‌شود و به صورت یک رشته یا عدد یکتا نمایش داده می‌شود. این مقادیر هش به عنوان امضای دیجیتالی برای تأیید صحت فایل‌ها و متن‌ها استفاده می‌شود.

با استفاده از نرم افزارهای مخصوص این کار، شما می توانید فایل‌های مختلف را انتخاب کرده و مقدار هش متناظر آنها را محاسبه کنید. این مقادیر هش می توانند برای تأیید صحت و عدم تغییر در فایل‌ها استفاده شوند؛ زیرا حتی یک تغییر کوچک در فایل باعث تغییر کامل در مقدار هش می شود. به طور کلی باید بدانیم که همه فایل‌ها در کامپیوتر، دارای یک اثر مخصوص با نام “هش” دیجیتالی هستند که می‌توان اصالت هریک را با آن تایید کرد. بنابراین اگر که شما دو نسخه ظاهرا یکسان از یک فایل را در اختیار داشته باشید، تنها در صورتی می‌توان گفت که آن‌ها دقیقا یکسان هستند که مقدار هش آن‌ها باهم یکسان باشد. از این تکنیک، برای تایید اصالت فایل‌های دیجیتالی Download شده از اینترنت استفاده می‌شود و کاربر می‌تواند از این طریق، جلوی دسترسی غیرمجاز به سیستم از طریق بدافزارها و … را بگیرد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Xelitan Hash Calculator را از سایت یاس Download دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Xelitan Hash Calculator :

– پشتیبانی از 10 الگوریتم مختلف هش

– پشتیبانی از اسامی Unicode

– قابلیت کپی نتایج در کلیپ بورد

– امکان ذخیره نتایج در فایل

– قابلیت مقایسه hash/checksum

– یکپارچگی با ویندوز اکسپلورر

– دارا بودن کارکرد ساده و آسان

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Xelitan Hash Calculator.cover1  300x240 - Download Xelitan Hash Calculator 1.2 - بررسی و نمایش هش فایل ها Xelitan Hash Calculator.cover2  300x240 - Download Xelitan Hash Calculator 1.2 - بررسی و نمایش هش فایل ها

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download Link-Assistant WebSite Auditor Enterprise 4.56.15

  Download Link-Assistant WebSite Auditor | نرم افزار آنالیز و بهبود سئوی وب‌سایت |   …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *