Download بازی Bastogne Breakout برای PC |‌ یاس Download

Download بازی Bastogne Breakout برای PC

 

Download بازی Bastogne Breakout برای کامپیوتر

| بازی شکست باستون |

| نسخه OUTLAWS |

 

Bastogne Breakout بازی جدیدی در سبک سری بازی‌های استراتژیک می باشد که در سال 2023 توسط BruinBearGames ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. این بازی در واقع یک شبیه‌سازی جذاب و واقع‌گرایانه از عملیاتی با همین نام در جنگ جهانی دوم است که شما را با یک حال و هوای سرگرم‌کننده و پرمحتوا از این دوران رو به رو می‌کند. این عملیات در واقع یک عملیات نظامی در طی جنگ جهانی دوم بود که در دوران جنگ‌های آردن در سال 1944 در اروپا اتفاق افتاد. این عملیات به تلاش نیروهای متفقین برای فرار از حصار نیروهای آلمانی در منطقه‌ای با نام باستون در بلژیک اختصاص دارد.

این بازی هم روایاتی واقع‌گرایانه از اتفاقات مربوط به سال 1944 میلادی و منطقه اطراف باستون در بلژیک را به تصویر خواهد کشید. این بازی با دارا بودن یک مکانیزم شبیه‌سازی بسیار دقیق، فرصتی را فراهم می‌کند تا شما بتوانید به شکلی واقع‌گرایانه در حال و هوای این برد شرکت کرده و گوشه‌ای از تاریخ جنگ جهانی دوم را خودتان کشف کنید. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Bastogne Breakout را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس Download دریافت نمایید.

 

 

 

تصاویری از محیط بازی :

 

Bastogne Breakout 1 1 300x169 - Download بازی Bastogne Breakout برای PC Bastogne Breakout 2 1 300x169 - Download بازی Bastogne Breakout برای PC

 

Bastogne Breakout 4 1 300x169 - Download بازی Bastogne Breakout برای PC Bastogne Breakout 3 1 300x169 - Download بازی Bastogne Breakout برای PC

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

making a video clip with artificial intelligence; Convert text to video with Gen-2 artificial intelligence

Making a video clip with artificial intelligence | Introducing the text to video conversion service; …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *