Download 4dots Video Joiner Expert 4.5 – نرم افزار ترکیب فایل‌های ویدیویی با هم |‌ یاس Download

Download 4dots Video Joiner Expert 4.5 – نرم افزار ترکیب فایل‌های ویدیویی با هم

 

Download 4dots Video Joiner Expert

| نرم افزار ترکیب فایل‌های ویدیویی با هم |

 

4dots Video Joiner Expert 4.5 نام یک ابزار جدید، کاربردی و رایگان به منظور ادغام فایل‌های ویدیویی در اندازه‌های مختلف با همدیگر است که به کمک آن کاربر می‌تواند هرگونه ویدیو کلیپی را در اندازه یا فرمت مختلف به همدیگر متصل کرده و یک ویدیوی واحد را بسازد. اگر که در امور روزمره‌ی خود به ساخت و تدوین فیلم اشتغال دارید، احتمالا در مواردی پیش آمده که بخواهید چند فایل ویدیویی را با هم ادغام کنید؛ اگر چنین است، پیشنهاد می‌کنیم ما را تا پایان این مطلب همراهی کرده و با یکی از بهترین ابزارهای موجود در این زمینه آشنا شوید.

این برنامه به شما امکان می‌دهد چندین فایل ویدیویی را به صورت قابل اجرا و یکپارچه به هم متصل کنید. با استفاده از این نرم افزار، می‌توانید ویدیوهای جداگانه را به هم وصل کنید و یک ویدیوی بزرگتر و ترکیبی ایجاد کنید. با استفاده از نرم افزار فوق، می‌توانید فایل‌های ویدیویی در فرمت‌های مختلف را ادغام کنید و محدودیتی هم از بابت فرمت فایل پیش روی شما نیست. همچنین، می‌توانید ترتیب ویدیوها را تنظیم کنید و با چینش دلخواه آن‌ها، فایل ویدیویی مورد نظر خود را در مدت زمانی کوتاه و سریع تحویل بگیرید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار 4dots Video Joiner Expert را از سایت یاس Download دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار 4dots Video Joiner Expert :

– ادغام فیلم‌ها با هم و ساخت یک ویدیوی بزرگ

– قابلیت ترکیب ویدیوهایی در فرمت‌ها و اندازه‌های مختلف

– پشتیبانی از MP4, AVI, WEBM, MKV, WMV و …

– پشتیبانی از افکت‌های مختلف

– دارا بودن محیط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

4dots Video Joiner Expert.cover1  300x222 - Download 4dots Video Joiner Expert 4.5 – نرم افزار ترکیب فایل‌های ویدیویی با هم 4dots Video Joiner Expert.cover2  300x235 - Download 4dots Video Joiner Expert 4.5 – نرم افزار ترکیب فایل‌های ویدیویی با هم

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download Spatial Manager Desktop 8.6.1

  Download Spatial Manager Desktop | نرم افزار مدیریت داده‌های مکانی در برنامه‌ریزی پروژه‌های ساختمانی …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *