Download Blancco File Eraser Enterprise 8.5.2

Download Blancco File Eraser Enterprise 8.5.2 - حذف امن و غیرقابل بازگشت اطلاعات

 

Download Blancco File Eraser

| حذف امن و غیرقابل بازگشت اطلاعات |

 

Blancco File Eraser Enterprise 8.5.2 نام یک ابزار جدید، ساده و کاربردی به منظور حذف امن و غیرقابل بازگشت فایل و فولدرها از هارد دیسک سیستم، لپ تاپ، سرور و … است که به شما اجازه می‌دهد تا فایل‌های خود را به شکلی غیرقابل بازگشت از سیستم حذف کنید. ایا تا به حال برایتان پیش آمده که بخواهید اطلاعات خود را از روی هارد، فلش یا … به گونه‌ای پاک کنید که دیگر امکان ریکاری آن‌ وجود نداشته باشد؟ این نوع حذف دیتا، نیازمند استفاده از ابزارهای مخصوصی است که در این مطلب، یکی از این ابزارها را در خدمت شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

این نرم افزار یکی از بهترین ابزارهای کاربردی برای حذف غیرقابل برگشت اطلاعات است که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید اطلاعات خود از هارد دیسک سیستم، لپ تاپ یا سرور را به شکل تضمینی و غیرقابل برگشت حذف کنید. این نرم افزار، با دارا بودن الگوریتم‌های امنیتی پیشرفته و قابل اطمینان، به شما امکانی می‌دهد که بتوانید هر نوع دیتا را از هارد دیسک، مموری کارت، فلش درایو یا …، به گونه‌ای حذف کنید که هیچ یک از ابزارهای ریکاوری قادر به بازیابی آن نباشند. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Blancco File Eraser را از سایت یاس Download دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Blancco File Eraser :

– امکان حذف غیرقابل برگشت اطلاعات

– کسب اطمینان از حذف دائمی فایل و فولدرها

– امکان حذف دیتا از هارد دیسک، مموری کارت، فلش درایو و … در کامپیوتر دسکتاپ، لپ تاپ و یا سرور

– دارا بودن سرعت بالا در حذف اطلاعات

– دارا بودن محیط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Blancco File Eraser.cover1  300x202 - Download Blancco File Eraser Enterprise 8.5.2 - حذف امن و غیرقابل بازگشت اطلاعات Blancco File Eraser.cover2  300x215 - Download Blancco File Eraser Enterprise 8.5.2 - حذف امن و غیرقابل بازگشت اطلاعات

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download Death or Treat game for PC | Yas download

Download Death or Treat game for PC | Death or cure game | TENOKE version …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *