Download Sky Email Verifier 7.0.1.6

Download Sky Email Verifier 7.0.1.6 - نرم افزار چک کردن لیست ایمیل

 

Download Sky Email Verifier

| نرم افزار چک کردن لیست ایمیل |

 

Sky Email Verifier 7.0.1.6 نام یک محصول نرم افزاری جدید، کاربردی و مفید به منظور چک کردن لیست ایمیل است که به کمک آن، کاربر می‌تواند یک لیست ایمیل شامل آدرس‌های گوناگون را فراخوانی کند و ایمیل‌های معتبر و نامعتبر آن را از هم تفکیک نماید. هدف اصلی از نرم‌افزارهای تأیید ایمیل (Email Verify)، اطمینان حاصل کردن از موجود یا معتبر بودن آدرس‌های ایمیل است. در واقع زمانی از این دست ابزارها استفاده می‌شود که بخواهیم اعتبار یک لیست ایمیل را تشخیص دهیم. این نرم‌افزارها با بررسی مشخصات فنی و وضعیت سرورهای مرتبط با دامنه‌های ایمیل، تلاش می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که آدرس ایمیل واقعی و به درستی تنظیم شده است. اگر که شما هم به یک ابزار بررسی آدرس‌های ایمیل احتیاج دارید، توصیه می‌کنیم این ابزار را از دست ندهید.

همانطور که از اسم این ابزار پیداست، هدف از آن چک کردن لیست‌های ایمیل و تشخیص صحیح بودن آدرس‌های موجود در آن است. با استفاده از الگوریتم‌ها و مکانیزم‌های مختلف، ایمیل‌های وارد شده توسط کاربران را بررسی و تأیید می‌کند. با توجه به اینکه معمولا لیست‌های ایمیل در زمینه‌ی تبلیغات، ارسال ایمیل گروهی و … کاربرد دارد، مهم است که بدانید از لیست موجود کدام یک از آدرس‌ها صحیح و کدام‌یک نامعتبر هستند. این نرم افزار با دارا بودن یک کارکرد ساده و سریع، انتظار شما در زمینه‌ی چک و تایید لیست‌های ایمیل را برآورده می‌کند.  هم اکنون می توانید نرم افزار Sky Email Verifier را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس Download دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Sky Email Verifier :

– امکان تشخیص معتبر یا نامعتبر بودن لیست آدرس‌های ایمیل

– قابلیت نمایش مجموع ایمیل‌های لیست

– نمایش لیست ایمیل‌های تایید شده و رد شده

– قابلیت تهیه خروجی TXT, CSV از نتایج

– دارا بودن محیط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Sky Email Verifier.cover1  300x188 - Download Sky Email Verifier 7.0.1.6 - نرم افزار چک کردن لیست ایمیل Sky Email Verifier.cover2  300x188 - Download Sky Email Verifier 7.0.1.6 - نرم افزار چک کردن لیست ایمیل

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download Avalonia UI 0.10.19 – open source framework for software development | Download

Download Avalonia UI | Open source software development framework Avalonia UI 0.10.19 is the name …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *