Download WebChatGPT 4.0.8 – دادن دسترسی اینترنت به چت جی پی تی |‌ یاس Download

Download WebChatGPT 4.0.8 - دادن دسترسی اینترنت به چت جی پی تی

 

Download WebChatGPT

| دادن دسترسی اینترنت به چت جی پی تی |

 

WebChatGPT 4.0.8 نام یک اکستنشن جدید، کاربردی و بسیار مفید برای مرورگر گوگل کروم است که به واسطه آن، شما می‌توانید چت جی پی تی را به اینترنت متصل کنید تا بتوانید نتایج جدیدتر در فضای وب را نیز در پاسخ‌های چت جی پی تی داشته باشید. همانطور که می‌دانید، چت جی پی تی، اولین چت‌بات هوش مصنوعی شناخته شده در دنیاست که توسط شرکت OpenAI معرفی شد و توجه بسیاری را به خود جلب کرد. با استفاده از چت جی پی تی، کاربران می‌توانند با سهولت و سادگی بسیار، سوالات خود در زمینه‌های مختلف را از این چت بات بپرسند و پاسخ‌هایی دقیق دریافت کنند.

مشکلی که در مورد چت جی پی تی وجود دارد، این است که این چت بات اطلاعاتی تا سال 2021 دارد؛ این بدان معناست که اگر از چت جی پی تی سوال یا مشکلی را مطرح کنید که مربوط به این تاریخ به بعد باشد، احتمالا پاسخی را از آن دریافت نمی‌کنید. در این مطلب از سایت یاس Download، یک اکستشن جدید را برای شما کاربران در مرورگر گوگل کروم آماده کرده‌ایم که با نصب آن می‌توانید به چت جی پی تی دسترسی اینترنت بدهید. با این کار، این چت بات می‌تواند پاسخ سوالات شما را در فضای وب نیز جستجو کند و بدین طریق محدودیت پاسخ‌ها را در آن دور بزنید. هم اکنون می توانید اکستنشن WebChatGPT را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس Download دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار WebChatGPT :

– امکان دادن دسترسی وب به چت جی پی تی

– امکان مشاهده نتایج به‌روز در فضای وب

– امکان طرح سوال از چت جی پی و دریافت سریع پاسخ‌ها از آن

– قابلیت مدیریت پرسش‌های پرتکرار جهت استفاده مجدد از آن‌ها

– دارا بودن کارکرد ساده و آسان

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

WebChatGPT.cover1  300x188 - Download WebChatGPT 4.0.8 - دادن دسترسی اینترنت به چت جی پی تی WebChatGPT.cover2  300x188 - Download WebChatGPT 4.0.8 - دادن دسترسی اینترنت به چت جی پی تی

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download Death or Treat game for PC | Yas download

Download Death or Treat game for PC | Death or cure game | TENOKE version …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *