Download WriterClassic 8.6.0 – نرم افزار ساده ویرایشگر متن |‌ یاس Download

Download WriterClassic 8.6.0 - نرم افزار ساده ویرایشگر متن

 

Download WriterClassic

| نرم افزار ساده ویرایشگر متن |

 

WriterClassic 8.6.0 نام یک ابزار جدید، کاربردی و مفید برای ویرایش متن است که به شما قابلیتی می‌دهد تا بتوانید در یک محیط ساده و کاربرپسند، به تایپ و ویرایش متن بپردازید. ویرایشگرهای متنی خود و پرکاربرد، از جمله ابزارهایی هستند که طیف گسترده کاربران در فعالیت‌های روزمره خود به آن نیاز پیدا می‌کنند. کاربران بسته به نیاز خود می‌توانند ابزارهای مختلفی را مورد استفاده قرار داده و از تجربه کار با آن‌ها نهایت استفاده را ببرند. اگر که شما به دنبال یک ابزار ساده و کاربردی برای ویرایش محتوای متنی خود هستید، ما برایتان ابزاری را آماده کرده‌ایم که می‌تواند کلیه انتظارات شما در این زمینه را برآورده کند.

این نرم افزار یک ابزار جدید و رایگان ویرایش محتوای متنی است که حتی کاربران مبتدی هم به خوبی می‌توانند از امکانات آن بهره ببرند. به عنوان مثال، یکی از قابلیت‌هایی که این ابزار در اختیار شما قرار می‌دهد این است که به طور مستقیم بتوانید به ترمینال (خط فرمان) دسترسی پیدا کرده و دستورات دلخواه خود را در آن وارد کنید. این نرم افزار با دارا بودن حجم بسیار کم، یکی از بهترین محیط‌های ویرایش متن است که با دارا بودن امکانات مورد نیاز کاربران می‌تواند تمام نیازهای شما در این زمینه را برطرف کند. هم اکنون می توانید نرم افزار WriterClassic را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس Download دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار WriterClassic :

– دارا بودن کارکرد ساده و آسان

– امکان ویرایش آسان و سریع محتوای متنی

– قابلیت دسترسی به خط فرمان برای اجرای دستورات

– مجهز بودن به رابط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

WriterClassic.cover1  300x227 - Download WriterClassic 8.6.0 - نرم افزار ساده ویرایشگر متن WriterClassic.cover2  300x227 - Download WriterClassic 8.6.0 - نرم افزار ساده ویرایشگر متن

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download IP-Sniffer 5.3.0.2174 – IP Sniffer software for Windows | Download

Download IP-Sniffer | IP Sniffer software for Windows IP-Sniffer 5.3.0.2174 is the name of a …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *