Download بازی Racing in Car 3.1.2 برای اندروید + نسخه Mod

Download بازی Racing in Car 3.0 - رانندگی از نمای داخلی اتاق ماشین برای اندروید + نسخه بی نهایت

 

Download بازی Racing in Car برای اندروید

| بازی رانندگی از نمای داخلی اتاق ماشین برای اندروید + نسخه بی نهایت Mod |

 

Racing in Car 3.1.2 نام یک بازی اندرویدی جدید در سبک ماشین‌سواری از استودیوی بازی سازی Fast Free Games است. در صورتی که شما نیز از تجربه رانندگی لذت می‌برید، ما برایتان یکی از بهترین شبیه‌سازها در همین زمینه را سراغ داریم. در صورتی که به هر دلیلی از رانندگی بی‌پایان در برخی بازی‌ها خسته شده و این بار می‌خواهید که رانندگی با وسیله نقلیه خود را از نمای داخلی تجربه کنید، پیشنهاد می‌کنیم یکی از بهترین شبیه‌سازها در این زمینه را از دست ندهید. بازی اندرویدی فعلی، یکی از بهترین عناوین موجود در این سبک بوده و شما را قادر می‌سازد تا بتوانید رانندگی را از نمایی کاملا نزدیک به واقعیت و در جاده‌های واقعی از سراسر دنیا تجربه کنید.

بازی فعلی، سعی می‌کند تا علاقه‌مندان به تجربه رانندگی در سطح جاده‌های داخل و خارج از شهر را از نمای اول شخص وارد محیط کند. شما در این بازی کنترل اتومبیل‌هایی را بر عهده می‌گیرید که به عنوان راننده، از نمای داخلی اتاق ماشین بیرون را نظاره خواهید کرد. محیط اطراف شما پر از خودروها و کامیون‌هایی است که مسیر را ترافیک کرده و برای رانندگی شما چالش ایجاد کرده‌انذ. در صورتی که آماده پذیرش این چالش جذاب و سرگرم‌کننده هستید، پیشنهاد می‌کنیم فرصت تجربه این بازی را از دست ندهید. هم اکنون می توانید بازی Bus Simulator: Ultimate را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس Download دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی‌های بازی Racing in Car :

– امکانات متعدد برای یادگیری سریع

– امکان تجربه رانندگی از یک نمای سه‌بعدی و نزدیک به واقعیت

– امکان بازی در حالت بی‌نهایت

– امکان رانندگی در محیط‌های متنوع

– گرافیک بسیار عالی

 

 

تصاویری از محیط بازی :

 

Racing in Car1 150x94 - Download بازی Racing in Car 3.1.2 - رانندگی از نمای داخلی اتاق ماشین برای اندروید + نسخه Mod Racing in Car2 150x92 - Download بازی Racing in Car 3.1.2 - رانندگی از نمای داخلی اتاق ماشین برای اندروید + نسخه Mod Racing in Car3 150x94 - Download بازی Racing in Car 3.1.2 - رانندگی از نمای داخلی اتاق ماشین برای اندروید + نسخه Mod Racing in Car4 150x84 - Download بازی Racing in Car 3.1.2 - رانندگی از نمای داخلی اتاق ماشین برای اندروید + نسخه Mod

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download کتاب آموزش الگوریتم – Introduction to Algorithms, 4th edition

  Download کتاب آموزش الگوریتم | ‏‏‎ Introduction to Algorithms, 4th edition – PDF|   …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *