Download Materialise Magics 27.0.0.934 – نرم افزار قدرتمند چاپ سه بعدی |‌ یاس Download

Download Materialise Magics 27.0.0.934 - نرم افزار قدرتمند چاپ سه بعدی

 

Download Materialise Magics

| نرم افزار قدرتمند چاپ سه بعدی |

 

Materialise Magics 27.0.0.934 نام یک محصول نرم افزاری جدید، کاربردی و قدرتمند در زمینه‌ی آماده‌سازی دیتا و مدل، برای پرینت سه‌بعدی است. نرم افزار فوق، یک ابزار قدرتمند و جامع برای پردازش فایل‌های سه بعدی جهت استفاده از مدل آن‌ها برای پرینت سه‌بعدی است. این نرم افزار توسط شرکت Materialise توسعه داده شده است و برای صنایع مختلفی از جمله صنایع ساخت و تولید، طراحی محصولات، پرینت سه بعدی و مهندسی معکوس مورد استفاده قرار می‌گیرد. این برنامه، ابزاری همه جانبه است که امکانات مختلفی را برای پردازش فایل‌های سه بعدی فراهم که قابلیت هایی مانند تصحیح فایل ها، ترمیم و جدا سازی قطعات، تهیه فایل های برش، تنظیمات پرینت سه بعدی، تهیه فایل های نمایشی و بررسی خطاها، تصحیح مشکلات هندسی و بسیاری از قابلیت های دیگر را در خود جای داده است.

همانطور که می‌دانیم، امروزه متناسب با هر نیازی در دنیای کامپیوتر یک ابزار صحیح در دسترس است. در واقع شما برای اجرای فرآیندهای مورد نظر خود، انواع مختلفی از ابزارها را در اختیار دارید. پرینت سه‌بعدی هم از این قاعده مستثنی نیست؛ به خصوص اینکه طراحی مدل سه‌بعدی قابل چاپ بدون ابزارهای مخصوص، زمان و هزینه زیادی را در پی خواهد داشت. نرم افزاری که در این مطلب برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم، فرآیند طراحی و مدل کردن را ساده‌تر می‌کند تا شما بتوانید تمرکز اصلی را بر طرح نهایی بگذارید تا نتیجه کار مطابق با نیاز باشد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Materialise Magics را از سایت یاس Download دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Materialise Magics :

– امکان آنالیز و بررسی مشکلات هندسی موجود در فایل‌های سه‌بعدی

– قابلیت ترمیم و جداسازی قطعات و تشخیص قطعات معیوب

– دارا بودن امکان تنظیم آپشن‌های متنوع برای پرینت سه‌بعدی شامل سرعت پرینت، کیفیت چاپ، حجم مواد مصرفی و …

– قابلیت ساخت مدل با مهندسی معکوس

– دارا بودن محیط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

 

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Materialise Magics.cover1  300x158 - Download Materialise Magics 27.0.0.934 - نرم افزار قدرتمند چاپ سه بعدی Materialise Magics.cover2  300x169 - Download Materialise Magics 27.0.0.934 - نرم افزار قدرتمند چاپ سه بعدی

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download JetBrains WebStorm 2022.3.4 web programming software

Download JetBrains WebStorm | Web programming software JetBrains WebStorm 2022.3.4 is the name of a …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *