Download UpdateHub 2.2.0 – نرم افزار آپدیت برنامه‌های نصب شده در سیستم |‌ یاس Download

Download UpdateHub 2.2.0 - نرم افزار آپدیت برنامه‌های نصب شده در سیستم

 

Download UpdateHub

| نرم افزار آپدیت برنامه‌های نصب شده در سیستم |

 

UpdateHub 2.2.0 نام یک ابزار جدید و کاربردی برای ویندوز است که با نصب آن می‌توانید اطمینان حاصل کنید که کلیه برنامه‌های نصب شده در سیستم آخرین ورژن هستند. همانطور که می‌دانیم، همواره توصیه شده است که از آخرین ورژن برنامه‌های مختلف در سیستم استفاده کنیم. از جمله دلایلی که طبق آن باید برنامه‌های سیستم را به آخرین ورژن بروز کرد می‌توان به اصلاح باگ‌های احتمالی، بهبود عملکرد برنامه، دسترسی پیدا کردن به قابلیت‌های جدید برنامه‌ها و همینطور ارتقای امنیت آن‌ها اشاره کرد.

امروزه همه‌ی ما از تعداد زیادی از برنامه‌های نصب شده در سیستم استفاده می‌کنیم. این که بخواهیم هر روزه در دسترس بودن آپدیت جدید برای همه برنامه‌ها را به صورت دستی چک کنیم، امری سخت و زمان‌بر است. اگر به دنبال روشی هستید که بتوان برنامه‌ها را با آن به صورت خودکار و رایگان بروزرسانی کرد، ما برایتان ابزاری مخصوص به این کار را آماده کرده‌ایم. این نرم افزار دقیقا برای چنین شرایطی طراحی شده تا شما بتوانید به صورت خودکار همواره آخرین ورژن برنامه‌های نصب شده در سیستم را دریافت کنید. این برنامه قادر است در بازه‌های زمانی مشخص، آپدیت‌های در دسترس برنامه‌های نصب شده بر روی سیستم را چک کرده و سیستم را به آخرین نسخه موجود بروزرسانی کند. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار UpdateHub را از سایت یاس Download دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار UpdateHub :

– امکان آپدیت کردن خودکار برنامه‌ها در سیستم

– قابلیت چک کردن جدیدترین ورژن‌های در دسترس از برنامه‌های نصب شده

– قابلیت بازگردانی به نسخه قبل

– دارا بودن محیط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

UpdateHub.cover1  300x169 - Download UpdateHub 2.2.0 - نرم افزار آپدیت برنامه‌های نصب شده در سیستم UpdateHub.cover2  300x184 - Download UpdateHub 2.2.0 - نرم افزار آپدیت برنامه‌های نصب شده در سیستم

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور Download “یاس Download” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک Downloadی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

About vikaskumar

Check Also

Download Earthquake 3D 2.97 – software for observing and informing about the latest earthquakes in the world

Download Earthquake 3D | Software to observe and inform about the latest earthquakes in the …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *